Zakończenie postępowania

w sprawie zgłoszenia nieprawidłowości



WTOREK 05/04/2022 godzina 11:00

Zapisz się

Partnerzy wydarzenia:

O webinarze

Podczas webinaru zostaną omówione zagadnienia:

Zapisz się
  1. kto podejmuje decyzję o zakończeniu postępowania?
  2. kiedy należy zakończyć postępowanie?
  3. co powinien zawierać raport z przeprowadzonego postępowania i do kogo powinien być skierowany?
  4. kto może mieć wgląd do raportu z postępowania?
  5. rekomendacje, działania naprawcze i monitorowanie ich wykonania – na co zwrócić uwagę?

Podczas webinaru pokażemy także jak ułatwić proces przyjmowania zgłoszeń od sygnalistów dzięki dedykowanemu narzędziu do ich obsługi.

Zapisz się

Prelegenci

Monika Wieczorek


Specjalizuje się w prawie pracy i ochronie danych osobowych. Członek wewnętrznych komisji wyjaśniających w polskich i globalnych organizacjach badających występowanie nieprawidłowości. Ma bogate doświadczenie zawodowe w obszarze prowadzenia szkoleń, w tym w zakresie etyki w biznesie oraz przygotowaniu członków wewnętrznych komisji wyjaśniających w sprawach mobbingu, dyskryminacji i innych naruszeń prawa. Opracowuje mechanizmy zgłaszania nieprawidłowości, polityki przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji oraz kodeksy etyczne. Doradza zarządom, działom HR i compliance w zakresie budowania skutecznych mechanizmów zgłaszania i rozpoznawania nieprawidłowości, przeciwdziałania zachowaniom niepożądanym, mobbingowi i dyskryminacji, zarządzania różnorodnością oraz ochrony prywatności i innych dóbr osobistych w zatrudnieniu. Pełni funkcję whistleblowing officer. Wykładowca akademicki. Współautorka i współredaktorka licznych publikacji, m.in. Ochrona sygnalistów. Praktyczny poradnik z wzorami dla sektora publicznego i prywatnego (Wydawnictwo C.H. Beck, 2021).

Radca prawny, Kancelaria Radcowska Wieczorek.


Katarzyna Abramowicz


Radczyni prawna, była przedstawicielka KIRP w Brukseli. Od ponad 20 lat wraz z ojcem Zbigniewem tworzy rozwiązania technologiczne, które ułatwiają życie milionom Polaków (Przelewy24, Bilety24, Specfile, Specprawnik, Sygnanet). Prelegentka największych konferencji o tematyce legaltech i cybersecurity w Polsce, mentorka Women in Law oraz Global Legal Hackathon, laureatka 50 najbardziej kreatywnych w biznesie, nominowana do nagrody European Women of Legal Tech 2020 oraz wykładowczyni SWPS na studiach podyplomowych „Legaltech i innowacje w branży prawniczej”.

Radca prawny, CEO Specfile.pl, CEO Sygnanet.pl


DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU?

01

Praktyczna i potrzebna wiedza dla osób, które wdrażają nowe procedury – tych informacji nie znajdziesz ani w Dyrektywie, ani w projekcie ustawy.

02

Niepowtarzalna okazja do uzyskania odpowiedzi od doświadczonych praktyków z branży prawnej, RODO i compliance na wszystkie pytania dotyczące sygnalistów.

03

Krótka prezentacja systemu dla sygnalistów, która ma na celu pomóc rozeznać się na rynku i podjąć decyzję, jakie narzędzie do zgłaszania nadużyć wybrać dla swojej firmy.

Zapisz się

Cykl spotkań dla osób zajmujących się tematyką sygnalistów w firmach i urzędach.


  • Procedura do zmiany. 5 symptomów, które wskazują, że wdrożona procedura się nie sprawdza
  • Szkolenie pracowników a efektywne wykorzystanie zgłoszeń z pożytkiem dla firmy.
  • Szczególne rodzaje zgłoszeń. Niebezpieczeństwo dla organizacji?

I INNE. Informacje o kolejnych webinarach znajdziesz w naszych mediach społecznościowych.

Zapisz się na webinar

Zakończenie postępowania w sprawie zgłoszenia nieprawidłowości

05/04/2022 godzina 11:00

Bezpłatny webinar

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 - SpecFile Project Sp. z o.o.

Regulamin