Szczególne rodzaje zgłoszeń. Niebezpieczeństwo dla organizacji?WTOREK 29/03/2022 godzina 11:00

Zapisz sięWTOREK 2903/2022 godzina 11:00

Partnerzy wydarzenia:

O webinarze

Zapraszamy Państwa na spotkanie, podczas którego porozmawiamy o szczególnych rodzajach zgłoszeń o nieprawidłowościach i zastanowimy się, czy stanowią one niebezpieczeństwo dla organizacji.

Podczas webinaru zostaną omówione:

Zapisz się
  • wybrane rodzaje zgłoszeń, jakie mogą wpłynąć do organizacji ze strony sygnalistów, z uwzględnieniem praktycznych przykładów;
  • niebezpieczeństwa i ryzyka, jakie wiążą się z dokonaniem właściwej weryfikacji zgłoszenia i podjęciem działań następczych;
  • rekomendacje w zakresie środków naprawczych, jakie organizacja powinna podjąć w wyniku wykrytych nieprawidłowości.

Podczas webinaru pokażemy także jak ułatwić proces przyjmowania zgłoszeń od sygnalistów dzięki dedykowanemu narzędziu do ich obsługi, ze szczególnym uwzględnieniem roli audytora w kontekście procedowania zgłoszeń.

Zapisz się

Prelegenci

R. pr. Justyna Bartnik


Specjalizuje się w prawie handlowym oraz gospodarczym. W obszarze jej praktyki pozostaje także obsługa transakcji zbycia udziałów oraz projekty due diligence. Analizuje różnego rodzaju umowy gospodarcze i doradza w kwestiach związanych z ich wykonywaniem. Posiada też ogromne doświadczenie z zakresu indywidualnego prawa pracy, w tym w szczególności uzyskiwania zezwoleń na pracę.


Ma ponad 10 – letnie doświadczenie w obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych, również spółek z kapitałem zagranicznym. Doradza inwestorom nie tylko na etapie rozpoczęcia działalności gospodarczej w Polsce, ale także wspiera ich w dalszej obsłudze korporacyjnej. Jej szeroka wiedza i wszechstronne doświadczenie pozwala spojrzeć wielowymiarowo na sytuację klienta i doradzić optymalne dla niego rozwiązania.

Starszy Prawnik w Dziale Prawa dla Biznesu Kancelarii Kopeć Zaborowski


R.pr. Justyna Nawrot


Posiada szeroką wiedzę w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego, w tym w szczególności w obsłudze transakcji M&A. W obszarze jej praktyki znajduje się również obsługa transakcji przeniesienia/zbycia aktywów (asset deal), jak i transakcji zbycia udziałów/akcji (share deal) oraz obsługa procesów sprzedaży/nabycia przedsiębiorstw lub zorganizowanej części przedsiębiorstwa (ZCP).


W codziennej pracy świadczy bieżące doradztwo korporacyjne w zakresie prawa spółek oraz prawa handlowego, w tym w szczególności „corporate governance”. Nadzoruje projekty due diligence oraz doradza w procesach restrukturyzacji spółek obejmujących połączenia, podziały i przekształcenia. Z powodzeniem reprezentuje klientów w sporach przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi. Posiada też ogromne doświadczenie w sporządzaniu i opiniowaniu umów prawno-autorskich, w tym umów o przeniesienie majątkowych praw autorskich i umów licencyjnych.

Starszy Prawnik w Dziale Prawa dla Biznesu w Kancelarii Kopeć Zaborowski


Katarzyna Abramowicz


Radczyni prawna, była przedstawicielka KIRP w Brukseli. Od ponad 20 lat wraz z ojcem Zbigniewem tworzy rozwiązania technologiczne, które ułatwiają życie milionom Polaków (Przelewy24, Bilety24, Specfile, Specprawnik, Sygnanet). Prelegentka największych konferencji o tematyce legaltech i cybersecurity w Polsce, mentorka Women in Law oraz Global Legal Hackathon, laureatka 50 najbardziej kreatywnych w biznesie, nominowana do nagrody European Women of Legal Tech 2020 oraz wykładowczyni SWPS na studiach podyplomowych „Legaltech i innowacje w branży prawniczej”.

Radca prawny, CEO Specfile.pl, CEO Sygnanet.pl


DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU?

01

Praktyczna i potrzebna wiedza dla osób, które wdrażają nowe procedury – tych informacji nie znajdziesz ani w Dyrektywie, ani w projekcie ustawy.

02

Niepowtarzalna okazja do uzyskania odpowiedzi od doświadczonych praktyków z branży prawnej, RODO i compliance na wszystkie pytania dotyczące sygnalistów.

03

Krótka prezentacja systemu dla sygnalistów, która ma na celu pomóc rozeznać się na rynku i podjąć decyzję, jakie narzędzie do zgłaszania nadużyć wybrać dla swojej firmy.

Zapisz się

Cykl spotkań dla osób zajmujących się tematyką sygnalistów w firmach i urzędach.

  • Zakończenie postępowania w sprawie zgłoszenia nieprawidłowości
  • Procedura do zmiany. 5 symptomów, które wskazują, że wdrożona procedura się nie sprawdza
  • Szkolenie pracowników a efektywne wykorzystanie zgłoszeń z pożytkiem dla firmy.

I INNE. Informacje o kolejnych webinarach znajdziesz w naszych mediach społecznościowych.

Zapisz się na webinar

Szczególne rodzaje zgłoszeń. Niebezpieczeństwo dla organizacji?

29/03/2022 godzina 11:00

Bezpłatny webinar

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 - SpecFile Project Sp. z o.o.

Regulamin