Przyjmuj zgłoszenia od sygnalistów

i zarządzaj nimi dzięki Sygnanet!

szyfrowany i bezpieczny | 100% poufny | prosty w obsłudze | darmowe wdrożenie | dla sygnalistów w firmach | dla sygnalistów w urzędach | dla sygnalistów w instytucjach finansowych | testuj 14 dni bez opłat

Rejestracja

Zacznij od bezpłatnej prezentacji z naszym specjalistą. Wypełnij formularz!

albo


zarejestrowało się już ponad 400 firm

Testuj za darmo

Dlaczego potrzebujesz Sygnanet?

Sygnaliści w Polsce

Od 17 grudnia 2021 r. sygnalista jest chroniony na mocy dyrektywy o ochronie sygnalistów. Co to oznacza dla firm i urzędów? Instytucje prywatne (250+ pracowników), publiczne (50+ pracowników) i finansowe (niezależnie od wielkości) są zobowiązane do wprowadzenia wewnętrznej procedury na potrzeby przyjmowania zgłoszeń od sygnalistów. Elementem tej procedury jest wyznaczenie kanału takiego jak Sygnanet, za pomocą którego będziesz przyjmować zgłoszenia.

Zgodność: Dyrektywa o sygnalistach, Ustawa o sygnalistach (Ustawa o ochronie osób zgłaszających naruszenia prawa), RODO, Ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (AML).

Icon

Poufność i szyfrowanie

Jedyny polski system zapewniający 100% poufność zgłoszeń – wszystkie zgłoszenia i załączniki są szyfrowane na urządzeniu zgłaszającego, nie na serwerze dostawcy narzędzia. Dzięki temu tylko ty masz dostęp do treści naruszenia.

Swoboda w tworzeniu formularzy

RODO i rozliczalność

Możliwość dostosowania formularza zgłoszeniowego do potrzeb organizacji – formularz całkowicie anonimowy, z dowolnymi danymi lub opcjonalny – sygnalista może zdecydować, czy chce pozostawić wskazane dane.

Sygnanet spełnia wszystkie wymagania RODO (m.in. szyfrowanie oraz tworzenie potrzebnych klauzuli informacyjnych) oraz jest w pełni rozliczany na wypadek kontroli (widzisz wszystkie wykonane akcje dotyczące zgłoszenia).

Praca przy zgłoszeniu

Przy danym zgłoszeniu może pracować jedna osoba lub cały zespół ekspertów. Możesz w pełni zarządzać zgłoszeniem wewnątrz panelu, korespondować z sygnalistą i tworzyć raporty. System jest bardzo intuicyjny w obsłudze!

Dostępność i bezpieczeństwo

Sygnanet jest w pełni bezpieczny – każdy użytkownik ustala własne hasło do logowania się do systemu i odszyfrowywania zgłoszeń. Dobrowolnie możesz aktywować także uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

Co musisz zrobić aby spełnić nowy obowiązek prawny?

Sprawdź, jak możemy pomóc w dostosowaniu Twojej firmy do nowych przepisów:

1. Stworzyć wewnętrzną procedurę zgłoszeń

2. Wyznaczyć poufny kanał do ich przyjmowania

3. Przeszkolić pracowników z wprowadzonych zmian

Otrzymasz od nas wraz z narzędziem Sygnanet wzór procedury wewnętrznej przygotowany przez prawnika, który łatwo i szybko dopasujesz do potrzeb swojej firmy.

Wdrożysz szyfrowany i poufny kanał wewnętrzny Sygnanet do przyjmowania zgłoszeń o nieprawidłowościach.

Przeszkolisz pracowników dzięki eksperckiemu szkoleniu dla pracowników "Zgłaszanie nieprawidłowości i ochrona sygnalistów", które również otrzymasz wraz z narzędziem Sygnanet.

Umów się na bezpłatną prezentację
IconIconIcon

NOWOŚĆ! Cały pakiet usług w cenie narzędzia!

Zobacz jak to działa

Z Sygnanet korzysta już ponad 150 firm i instytucji

Opinie klientów i partnerów

Wdrożenie Sygnanet w naszej firmie przebiegło bardzo profesjonalnie i wyjątkowo sprawnie. Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc ze strony Miłki Wojtkowiak, za jej perfekcyjne prowadzenie w trakcie wdrażania produktu. Rekomendujemy to rozwiązanie: Sygnanet - szyfrowany system do odbioru zgłoszeń od firmy SpecFile Project Sp z o.o. System jest prosty, intuicyjny i łatwy w obsłudze. Niepodważalną zaletą systemu jest zastosowanie technologii szyfrowania zgłoszeń metodą end to end. Ponadto zawsze można liczyć na pomoc przedstawicieli programu Sygnanet. Dziękujemy.

Ewa Figlak - Hałas

Dyrektor d/s Ekonomicznych "Gwarant Poznań" Sp z o.o.

Rekomendujemy rozwiązanie Sygnanet - szyfrowany system do odbioru zgłoszeń od firmy SpecFile Project Sp z o.o. System jest łatwy w obsłudze, przejrzysty i bezpieczny z uwagi na zastosowaną technologię szyfrowania zgłoszeń metodą end to end. Jako partner firmy SpecFile Project Sp z o.o. możemy zaświadczyć, że dostawca rozwiązania Sygnanet jest wiarygodnym i doświadczonym na rynku nowoczesnych technologii podmiotem.

Magdalena Szmidt

partnership & ecosystem manager

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wyrażam zadowolenie z przebiegu wdrożenia systemu Sygnanet - szyfrowanego systemu do odbioru zgłoszeń od sygnalistów, dostarczonego przez firmę SpecFile Project Sp z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Zdecydowaliśmy się na wdrożenie systemu Sygnanet, gdyż w porównaniu z innymi narzędziami branymi pod uwagę wypadł on w naszej ocenie najlepiej zarówno pod kątem funkcjonalności i przejrzystości, jak również ceny. Istotna jest przede wszystkim funkcjonalność szyfrowania zgłoszeń metodą end to end do zabezpieczania treści zgłoszeń sygnalistów.

Agnieszka Rapcewicz

Compliance Officer Grupa ANG S.A

języki panelu odbiorcy zgłoszeń

języków formularza sygnalisty

zarejestrowanych firm

04

12

400

Umów się na bezpłatną prezentację

Administratorem Państwa danych osobowych, jest SpecFile Project Sp. z o.o. Wyjaśniamy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj (https://sygnanet.pl/pl/polityka-prywatnosci). Podane dane będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, Będziemy przetwarzać Państwa dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności (https://sygnanet.pl/pl/polityka-prywatnosci), w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: kontakt@specfile.pl

Do rozmowy zapraszają:

SpecFile Project Sp. z o.o.

+48 501 341 277

kontakt@specfile.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 - Sygnanet.pl

Regulamin