Zwiększ dochody w swojej firmie.
Zagospodaruj niszę i zaoferuj klientom więcej niż inni.

Ochrona sygnalistów stała się gorącym tematem w Polsce dzięki unijnej dyrektywie w sprawie ochrony sygnalistów. Organizacje aktualnie poszukują wiedzy, specjalistów i pomocy w wyborze kanałów informowania o nieprawidłowościach.

Zwiększ zapotrzebowanie na swoje usługi dzięki Sygnanet – poufnej i anonimowej platformie do przyjmowania zgłoszeń od sygnalistów.

ZOSTAŃMY PARTNERAMI

Jedyny w pełni poufny polski system do sygnalizowania nieprawidłowości

Sygnanet.pl to szyfrowany, anonimowy kanał online do poufnego zgłaszania informacji w firmach.

Nasze rozwiązanie nie tylko pozwala zachować anonimowość pracownika i kontakt zwrotny ze zgłaszającym, ale przede wszystkim stosuje standardy kryptografii, by zabezpieczyć zgłoszenia i treści w nich zawarte przed wyciekiem. W ten sposób gwarantujemy firmie bezpieczeństwo danych zarówno w skrzynce odbiorczej, jak i w trakcie ich przesyłania.

Intuicyjny interfejs i wdrożenie w kilka minut

Prosta i szybka rejestracja (zajmuje tylko kilka minut), skrzynka odbiorcza firmy intuicyjna i prosta w obsłudze.

Bezpieczeństwo danych

Sygnanet to produkt firmy Specfile, spółki specjalizującej się w dostarczaniu narzędzi podwyższających bezpieczeństwo dokumentów elektronicznych.

Treść zgłoszenia wraz z załącznikami jest szyfrowana na urządzeniu zgłaszającego (nie na serwerze!) i w takiej formie wysyłana do odbiorcy zgłoszeń.

Poufność treści przekazywanych zgłoszeń

Odbiorca zgłoszenia może zwrotnie wysłać wiadomość do sygnalisty bez naruszenia jego anonimowości.

Kontakt zwrotny ze zgłaszającym

Zapraszamy do współpracy kancelarie prawne, pośredników sprzedaży i inne podmioty, które chciałyby zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązanie na rynku.


ZOSTAŃMY PARTNERAMI

Cieszymy się, że wśród naszych partnerów znaleźli się:

Dlaczego warto współpracować z nami:

Najbezpieczniejsze rozwiązanie dla Twoich klientów

Sygnanet zachowuje anonimowość pracownika, pozwala na poufny kontakt zwrotny ze zgłaszającym i zabezpiecza treść zgłoszeń i dokumentację przed wyciekiem dzięki zastosowaniu ogólnoświatowych standardów kryptograficznych.


Szybkie wdrożenie i prosta w obsłudze skrzynka

Wdrożenie naszego narzędzie wymaga jedynie szybkiej rejestracji, która odbywa się w 3 krokach. Dzięki przyjaznej użytkownikowi skrzynce odbiorczej, która jest prosta w obsłudze dla każdego, z Sygnanet można korzystać od ręki.


Dostępność 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę

Aby korzystać z Sygnanet wystarczy dostęp do Internetu. Skrzynka jest gotowa do działania 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę z każdego urządzenia i każdej przeglądarki. Klient otrzyma powiadomienie o każdym nowym zgłoszeniu.


Rozwiązanie dla każdej firmy i organizacji

Sygnanet jest narzędziem dedykowanym wszystkim podmiotom prawnym w sektorze prywatnym i publicznym, dlatego możesz zaproponować rozwiązanie każdemu klientowi, niezależnie od wielkości organizacji i jej potrzeb.

Stała opłata niezależnie od wielkości podmiotu

Korzystanie z Sygnanet jest niezależnie od wielkości organizacji. Opłata za narzędzie jest związana z liczbą odbiorców zgłoszeń, dlatego Twoi klienci nie muszą obawiać się o jej zwiększenie jeśli zmieni się liczba pracowników w firmie.


Wiele języków dla podmiotów międzynarodowych

Z Sygnanet można korzystać w wersji polsko i angielskojęzycznej. Przygotowujemy dla naszych klientów inne opcje językowe w zależności od ich potrzeb. Jeśli wymagasz skrzynki odbiorczej w innym języku, po prostu daj nam o tym znać.


Specjalna oferta dla JST i organizacji pozarządowych

Przygotowaliśmy oferty promocyjne dla jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych. Jeśli w Twoim portfolio znajdują się tacy klienci, chętnie porozmawiamy o ofercie cenowej dostosowanej do ich możliwości.


Prosty zysk dla Twojej firmy na dwóch płaszczyznach

Dzięki Sygnanet nie tylko możesz zagospodarować niszę i zaproponować swoim klientom ofertę odpowiadającą na obecne realia rynkowe. Od każdego narzędzia zaimplementowanego u Twojego klienta otrzymasz od nas wynagrodzenie.

System zgodny z: Dyrektywą o sygnalistach UE, RODO, Ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

KONTAKT

Katarzyna Abramowicz

radca prawny

Rozpocznijmy owocną współpracę

T: 501 341 277

E: kontakt@sygnanet.pl

Zapisz się na indywidualne spotkanie w sprawie współpracy poprzez formularz lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio:

ZOSTAŃMY PARTNERAMI