Poznaj szyfrowany

kanał do zgłaszania

nieprawidłowościidla JST

Dyrektywa UE o ochronie sygnalistów i ustawa o ochronie osób zgłaszających naruszenia prawa regulują obowiązki Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie zapewnienia norm ochrony przed potencjalnymi działaniami odwetowymi na sygnalistach.


Nie czekaj do ostatniej chwili, rozpocznij wdrożenie kanału wewnętrznego i kluczowych procedur już teraz!

ZAMÓW ROZMOWĘ

Obowiązek implementacji przepisów mija 17 grudnia 2021 r.

Jakie obowiązki zostaną nałożone na Jednostki Samorządu Terytorialnego?

Pierwszym, niezbędnym krokiem w ramach przygotowania urzędu do wdrożenia nowych obowiązków jest stworzenie odpowiedniego, wewnętrznego sytemu zgłaszania nieprawidłowości.

Dlaczego Sygnanet?

Proste narzędzie do zarządzania zgłoszeniami

Oszczędzaj czas i sprawnie zarządzaj zgłoszeniami. Nasze narzędzie automatycznie odpowie sygnaliście na zgłoszenie, przypomni o kolejnych obowiązkowych terminach, przygotuje raport końcowy, umożliwi prowadzenie poufnego rejestru zgłoszeń.

Bezpieczna, prawdziwie poufna komunikacja

Sygnanet umożliwia w pełni anonimowe przekazanie zgłoszenia przez sygnalistę. Cała korespondencja jest szyfrowana end-to-end. Dzięki temu zapewniamy prawdziwie poufne dokonywanie zgłoszeń, ochronę treści i załączników – tylko ty masz do nich dostęp.

Nie pobieramy żadnych opłat za wdrożenie Sygnanet w Twojej organizacji. Przeprowadzimy także szkolenie dla odbiorców zgłoszeń i przygotujemy wszelkie materiały dla Państwa pracowników, które pomogą dokonać zgłoszenia w dobrej wierze.

Wdrożenie i szkolenie dla odbiorców zgłoszeń

Sygnanet spełnia wymogi: Dyrektywy UE o sygnalistach, projektu ustawy o ochronie osób zgłaszających naruszenia prawa, RODO, ALM.

ZAMÓW ROZMOWĘ

Zaufali nam m.in.:

Skontaktuj się z nami

Zapisz się na indywidualne spotkanie w sprawie współpracy poprzez formularz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio:

ZAMÓW ROZMOWĘ

T: 501 341 277

E: kontakt@sygnanet.pl

Specfile Project Sp. z o.o. 60-408, Poznań, ul. Nagórskiego 3, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, NIP: 7811950934, KRS: 0000694508